Tarptautiniai perkraustymai iš Lietuvos ir į Lietuvą


Tarptautiniai perkraustymai gali būti tik keleto daiktų ar baldų pervežimas arba viso turto pergabenimas iš vienos šalies į kitą.

Populiariausias ir dažniausias tarptautinio kraustymo variantas – visus darbus (supakavimas, baldų išrinkimas, pakrovimas, pervežimas, iškrovimas, baldų surinkimas, daiktų išpakavimas, panaudotų pakavimo medžiagų išvežimas) atlieka perkraustymo įmonė. Visgi, kiekvienas sprendžia kokių paslaugų jam reikia, taigi mes atliekame tik tai ko Jūs pageidaujate.

Tarptautiniai perkraustymai paprastai skirstomas į šiuos du darbų vykdymo būdus:

1 – Lietuvoje ir užsienyje visus darbus atliekame Mes

2 – Lietuvoje dirbame Mes, o užsienyje mūsų partneriai

Dažniausiai, kraustantis Europoje, siūlome, kad tiek supakavimą ir pakrovimą, tiek iškrovimą ir išpakavimą vykdytų mūsų darbuotojai. Tokiu būdu sumažėja rizika, jog kita įmonė perkraudama daiktus ką nors apgadins. Kaina yra pagrindinis faktorius kodėl siūlome šiuos du variantus. Visgi vykdant mažos apimties darbus,  pigesnis variantas gali būti jeigu užsienyje paslaugą teiks mūsų partneriai.

Mes siūlome apdrausti daiktus, kurie vežami į kitą šalį, kad ilgos kelionės metu įvykus eismo įvykiui ar kam nors lūžus būtų galima padengti atsiradusius nuostolius.

Kraustantis į kitą šalį galime pervežti automobilius, o esant reikalui pasaugoti Jūsų daiktus sandėliuose.